Протипожежне тренування у ДНВЗ «Херсонський державний аграрний університет

Херсонський державний аграрний університет є об’єктом з масовим перебування людей, саме тому керівництво навчального закладу приділяє особливу увагу протипожежним заходам. Так, 21 серпня 2015 організовано та проведено протипожежне тренування на тему: «Дії персоналу та студентів ДНВЗ Херсонського державного аграрного університету при виникненні пожежі на першому поверсі навчального корпусу РЕФ та проведення евакуації людей, документів, майна». Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області здійснювали плановий методичний супровід тренування.

 

При проведенні протипожежного тренування відпрацьовувались навички персоналу з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, надання першої невідкладної медичної допомоги потерпілим та проведення евакуації при пожежі, взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС в Херсонської області та підрозділами екстреної медичної допомоги міста Херсона.

   

Практично відпрацьовувались наступні заходи:

-   дії добровільної пожежної дружини при виникненні пожежі на першому поверсі навчального корпусу РЄФ та організація взаємодії з ГУ ДСНС у Херсонської області;

-   практичні дії працюючого персоналу та студентів навчального закладу при виникненні пожежі,евакуація згідно схем евакуації

-   гасіння умовної пожежі;

-   надання медичної допомоги умовним постраждалим.

   

За підсумками виконання практичної частини керівником тренування позитивно відмічено дії евакуаційної групи та ланки пожежогасіння, а також висловлено особливу подяку педагогічним працівникам обласних та м. Херсона курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області за належний методичний супровід організації і проведення тренування. Мету протипожежного тренування – досягнуто, а його організацію та проведення оцінено «добре».